جستجو :

 
 

درباره شرکت گلدن موتور :
 
شرکت گلدن موتور تکنولوژی با مسئولیت محدود به عنوان شریک تولید و تهیه لوازم و تجهیزات مورد نیاز وسیله های نقلیه برقی مانند دوچرخه ، موتور سیکلت و سواری می باشد.
 
شما همیشه میتوانید مناسب ترین قطعات برقی و راه حل ها را از ما بخواهید.
 
شرکت گلدن موتور با نیم قرت تحقیق و توسعه قوی و نمایندگی در 30 کشور جهان ما مطمئن به تهیه بهترین تولیدات با کیفیت برای مشتریان با سرویس و قیمت های رقابتی می باشیم .
 
شرکت گلدن موتور تکنولوژی اکنون به عنوان یکی از شرکت های ارائه راه حل و دانش فنی وسیستم کنترل لوازم جانبی در مورد دستگاه های ایاب و ذهاب برقی از قبیل دوچرخه ، موتور سیکلت ، اتومبیل ، سه چرخه ، لیفتراک و صندلی چرخدار می باشد. با استفاده از مواد اولیه حاضر و آخریت تکنولوژی تولیدات ما بیشتری راندمان را دارند. مزایای بالا راه حل های مناسب برای محصولات و سائل نقلیه شخصی برقی و موارد مصرف مشابه خواهند داشت.
 
شرکت گلدن موتور تولید همه لوازم زنجیره تجهیزات برقی شامل موتور ، کنترل ها ، باطری و همچنین تولید لوازم یدکی و جانبی را هم دارد .
 
مشتریان گرامی میتوانند دوچرخه برقی کامل ، صندلی چرخدار برقی کامل ، بسته کامل باطری ، موتور های برقی موتور سیکلت ، موتور های برقی برای اتومبیل و سیستم های کنترل مورد نیاز را خریداری نمایند.
 
با شرح با لا دارندگان وسایط نقلیه برقی کلیه نیازهایشان برآورده خواهد شد و نیازی به جستجوی دیگری نخواهند داشت . محصولات ما مورد قبول کشور های چین ، آمریکای شمالی و بازارهای اروپا قرارگرفته و بیشتر از 80 درصد از محصولات این شرکت صادر به سراسر جهان میگردد.
 
به عنوان نمونه و اثبات تعداد زیادی از محصولات برقی این شرکت در فروشگاه های زنجیره ای Wallmart  در سراسر ایالات متحده امریکا مورد استفاده قرار گرفته و پخش بقیه محصولات هم با تائید FDA  در دسترس شهروندان آمریکایی با درجه مصرف انرژی حداقل و بدون آلایندگی می باشد.
 
با اخذ نمایندگی این شرکت از شرکت گلدن موتور مردم عزیز جمهوری اسلامی ایران این امکان را خواهند داشت که در شرایط کنونی و افزایش های قیمت های حامل های انرژی از قبیل بنزین ، گازوئیل و گاز جهت جابجایی در داخل شهر و طی کردن مسافت های 45 کیلومتری از وسایط نقلیه مانند دوچرخه ، موتور سیکلت ، خودرو با هزینه های خیلی کمتر ، بدون آلودگی هوا و صدا و فقط با شارژ روزانه باطری وسیله نقلیه خود را اعمال مدیریت و علاوه بر صرفه جویی در هزینه های ایاب و ذهاب لذت ادامه زندگی سبز را به نسل آتی هم بدهیم .
 
 

Green

 
 
 

  Rate - راي گيري  [راي گيري]

/ 6

 

 
Counter - تعداد بازديدکنندگان  بازديدکنندگان : 5536

  

Copyright 2011 © GoldenMotorIran. Allright reserved